Сороконіжки Nike PHANTOM
0 UAH
0 тов.
Корзина

В корзине нет товаров

+38 068-150-53-70
+38 050-242-66-34
По цене
Цвет
Возрастная группа
Размер обуви

Сороконіжки Nike PHANTOM

Сороконіжки Nike Phantom

Сороконіжки Nike Phantom - це легкі сороконіжки з укороченим і зміщеним шнурівкою. Вони виготовлені із синтетичного матеріалу, що забезпечує невелику вагу, а такий тип шнурівки забезпечує збільшення ударної частини. Хороше зчеплення з будь-якою поверхнею забезпечується за рахунок гумової підошви у поєднанні із шипами багатокутної форми.

На сучасному ринку представлені три покоління сороконіжок Phantom. Перше покоління цих бутс має текстурний верх та близьке розташування шипів. Nike Phantom сороконіжки цього покоління стійкі до зношування та зручно сидять на нозі.
Друге покоління відрізняється від своїх попередників структурною поверхнею черевика, який прошитий смугами в місці природного згинання ноги. Така поверхня забезпечує краще прилягання до ноги та покращує контроль м'яча. Підошва також зазнала деяких видозмін, так у середній частині вона ширша. А шипи розташовані на певній відстані один від одного.
Розробляючи третє покоління сороконіжок, компанія Nike постаралася забезпечити максимальний контроль м'яча. Структурний верх цих бутсів нагадує риб'ячу луску, а формою вони більше схожі на перше покоління. Шипи розташовані на певній відстані, мають форму ромба.
Перед тим, як купити сороконіжки Nike Phantom, необхідно визначитися з модельним рядом, оскільки американська компанія розробила моделі для представників різних ліг. Ці моделі розроблялися також для використання на різних поверхнях від штучного газону до натурального покриття поля нестандартної форми.
Якщо ви гравець професійної ліги, краще вибирати між моделями Phantom X Proximo Street, Phantom X Proximo або Phantom X Finale Street. Характерними рисами моделей цих лінійок є хороша фіксація гомілкостопа, зручна посадка, а шипи багатокутної форми забезпечують хороший контакт з різними покриттями полів.
Сороконіжки найк Phantom X Pro Street ідеальний варіант для футболістів напівпрофесійної ліги. Ці шипування поєднують у собі комбіновану структуру з якісною підошвою як у професіоналів.
Аматорську лігу представляють шипування Phantom X Phelon. Вони мають синтетичну текстуру, яка добре пропускає повітря. Забезпечують бічну стабілізацію ноги, а «пінковий» шар у структурі підошви дозволяє зменшити навантаження на стопу.
Купити сороконіжки найк Фантом ви можете на сайті GRAI.COM.UA Тут ви знайдете шипування на будь-який смак та потребу, а наші фахівці допоможуть правильно підібрати товар та оформити замовлення.