Детская футбольная обувь Nike, Adidas
0 UAH
0 тов.
Корзина

В корзине нет товаров

+38 068-150-53-70
+38 050-242-66-34
Категории
По цене
Цвет
Возрастная группа
Размер обуви

Дитяче футбольне взуття

Дитяче футбольне взуття

Якщо ваша дитина займається футболом, подбайте про наявність у неї якісного екіпірування для тренувань та матчів. Саме від комфорту футбольної форми та взуття багато в чому залежить набір швидкості, маневреність, точність та сила ударів.
Сьогодні спортивні бренди зі світовими іменами – Nike, Adidas – пропонують цілі лінійки дитячого екіпірування для занять спортом.
Безумовно, найважливіший елемент форми кожного спортсмена – це взуття. Саме від грамотного підбору футбольних бутс, сороконіжок чи футзалок залежить результативність гри та безпека вашої дитини. На взутті економити не варто. Головне - правильно підібрати потрібну саме у вашому випадку модель.
Як підібрати дитяче взуття для футболу
Залежно від ігрового майданчика розрізняють типи футбольного взуття для дітей:
Дитячі бутси Nike чи Adidas підійдуть для сухого поля, натурального газону. Верхня частина взуття цілісна, завдяки чому забезпечується точна посадка. Матеріали, як правило, еластичні та легкі, іноді з покриттям поліуретанової сітки. Обов'язкова умова – низький комір для фіксації гомілкостопа. Устілки усередині розробляються з урахуванням оптимальної амортизації. Шипи на підошві створюють гарне зчеплення та дозволяють маневрувати, прискорюватися та гальмувати.
Дитячі футзалки Adidas та Nike використовуються виключно в залах. Верх, як правило, з мікрофібри, яка забезпечує комфортну посадку та щільно прилягає до ноги. Каркас такого взуття надійно фіксує ногу, а різні типи шнурівки у різних моделях дозволяють підібрати оптимальний для себе варіант. Футзалки завжди легкі, тому навантаження на м'язи знижується. Міцні підошви взуття для футзалу не бруднять покриття, а спеціальні матеріали знижують ударне навантаження на стопи та гарантують відмінну маневреність.
Дитячі сороконіжки Nike, Adidas призначені для гри на штучному покритті. Верхня частина має щільно сідати по нозі, тому виготовляється із синтетичних матеріалів. Багато моделей мають рельєфне покриття у верхній частині взуття для відмінного контролю м'яча. Зміщене шнурування також служить для покращення контакту з м'ячем. Устілки у сороконіжок розвантажують стопу, шипи гарантують маневреність.
Футбольне взуття для дітей
Важливий критерій для придбання дитячого спортивного взуття - грамотний підбір розміру взуття. На аркуші паперу обведіть стопи дитини олівцем і виміряйте відстань від крайніх точок по вертикалі. Максимальне значення буде необхідним розміром. Не купуйте футбольне взуття "на виріст". Це загрожує неправильно посадкою черевика на нозі та травмами. Зазор 1 – 1,5 см буде оптимальним.
В інтернет-магазині GRAI STORE великий вибір якісного взуття для дітей від виробника.