Купить детские футбольные бутсы аdidas в Киеве дешево
0 UAH
0 тов.
Корзина

В корзине нет товаров

+38 068-150-53-70
+38 050-242-66-34
Категории
По цене
Цвет
Возрастная группа
Размер обуви

Дитячі бутси Adidas

Дитячі футбольні бутси Adidas
Футбол – це популярна спортивна гра, яка здатна згуртувати людей, незважаючи на їх вік та соціальне становище. Особливо він популярний серед дітей, які люблять поганяти м'яч у дворі, тим самим весело проводячи час та спілкуючись із однолітками. Тому, якщо Ваша дитина вирішила всерйоз зайнятися футболом і записатися в спортивну секцію, потрібно всіляко заохочувати її у своєму виборі. Купуйте йому хороше спортивне екіпірування, у тому числі форму, бутси та захист, щоб він відчував себе впевненіше на іграх.

Класифікація дитячих футбольних бутсів Adidas
Футбольне взуття для дітей класифікується за тими ж принципами, що й доросла. Головною їх відмінністю є лише розмір. Тому перед тим, як купити футбольні бутси Adidas дитячі, потрібно обов'язково зрозуміти, з якою метою вона використовуватиметься. Будуть це інтенсивні тренування, офіційні матчі, ігри у дворі чи накритих майданчиках. Залежно від призначення дитяче футбольне взуття поділяється на кілька типів:

MG (Multi Ground) - універсальна модель, яка чудово підходить для новачків, які грають кілька разів на тиждень. Є відмінним варіантом використання дітьми, т.к. має 24 шипи, що дозволяє добре триматися навіть непідготовленій нозі на різних непідготовлених та змішаних поверхнях. Варто зазначити, що такі футбольні бутси Adidas закуповуються всіма професійними спортивними командами молодших дитячих ліг.
SG(Soft Ground) – мають 6-8 класичних шипів і використовуються в основному для ігор у погану погоду для кращого зчеплення з мокрими та слизькими полями. Варто зазначити, що шипи при цьому оснащуються твердими металевими наконечниками, тому їх краще вибирати більш досвідченим дітям. За правилами футболу їх носіння під час офіційних матчів дозволено лише з 15 років через підвищену травманебезпеку та збільшену напругу на стопу молодого гравця, яке в молодому віці може легко призвести до плоскостопості.
FG(Firm Ground) – універсальні дитячі футбольні бутси Adidas з 12-13 шипами, які застосовуються найчастіше для ігор на синтетичних покриттях та інших жорстких полях. Класичне розташування шипів у таких бутсах – 9 спереду та 4 на п'яті.
HG(Hard Ground) – дитяче футбольне взуття, оснащене класичними круглими шипами. В основному використовується для твердих та перехідних поверхонь. Прекрасно підходить для тренувань, оскільки є універсальним.
Матеріал виготовлення футбольних бутс Adidas для дітей
Основним матеріалом у виробництві будь-яких футбольних бутсів, у тому числі і дитячих, є шкіра. Залежно від класу футбольного взуття якість матеріалу може змінюватися. Наприклад, найдорожчі моделі виготовляються зі шкіри кенгуру, яка має виняткову м'якість і здатна тягнутися, тим самим підлаштовуючись за індивідуальною формою ноги гравця.

Щоб купити дитячі футбольні бутси Adidas недорого, варто придивитися до моделей з телячої шкіри. У цьому випадку Ваша дитина отримає класичні надійні бутси, які добре тримають ногу, дозволяючи їй «дихати» під час навіть найінтенсивніших тренувань.

Пресована шкіра та шкірозамінник є гарним варіантом для тих, хто хоче купити дитячі бутси для футболу Adidas дешево. Ці матеріали мають відмінну вологостійкість, але фактично не розтягуються, тому не так цінуються молодими футболістами. В цілому ж прогрес зробив крок далеко, і ми можемо спостерігати спортивні бутси з цих матеріалів, які мають характеристики краще своїх аналогів з натуральних матеріалів.