Купить футбольные бутсы Adidas в Киеве дешево
0 UAH
0 тов.
Корзина

В корзине нет товаров

+38 068-150-53-70
+38 050-242-66-34
Категории
По цене
Цвет
Возрастная группа
Размер обуви

Бутси ADIDAS

Купити футбольні бутси Adidas
Широко відомо, що футбол – одна з найпопулярніших командних спортивних ігор на планеті. При цьому футбольні бутси Adidas – воістину легендарне взуття, яке виготовляється на найвищому рівні при використанні найсучасніших технологій. Лабораторії Адідас не припиняють проводити наукові дослідження, що дає можливість створювати передові спортивні технічні розробки, забезпечуючи максимальну зручність пересування спортсменів на різних поверхнях та на найвищих швидкостях.

Безперервна еволюція бутс для футболу Adidas допомогла створити особливу систему шнурівки, а також використати найінноваційніші матеріали. Футбольні бутси цього бренду мають особливий комфорт і витримують навіть найбільші навантаження, що дає можливість мати чудові показники зчеплення і повністю виключити навіть найменше незаплановане ковзання ноги. Футбольні бутси Adidas – найбільш раціональний вибір як для спортсменів-початківців та любителів активного відпочинку, так і гравців професійного рівня.

Футбольні бутси Adidas. Особливості вибору
Будь-яка частина футбольного екіпірування серед фахівців умовно поділяється на професійну і аматорську. Що стосується футбольного взуття, то спочатку потрібно визначити, для якої поверхні воно передбачене.

SG – бутси, спеціально призначені для різних ігор на ґрунтовці чи піску, а також на трав'яних полях у мокру погоду. Як правило, вони оснащуються 6-8 шипами круглої форми заввишки до 20 мм. Найчастіше вони оснащені металевими наконечниками та застосовуються більшістю воротарів та захисників.
SG – купити футбольні бутси Adidas такого типу варто через їхню універсальність. Вони в основному оснащуються 12-14 шипами, які розподіляються рівномірно по підошві (згідно зі стандартом, 9 шипів розташовуються на носінні, а 4-6 на п'яті в залежності від передбачуваної якості зчеплення). Такі бутси дозволяють вільно грати як на штучних, так і на натуральних футбольних полях.
HG – для непрофесіонала практично немає відмінностей від FG категорії. На практиці взуття футболістів Adidas такого виду призначене для більш важких полів з в'язкою структурою поверхні. При цьому 13 шипів дозволяють мати гарне зчеплення також і на жорстких футбольних майданчиках.
Цей список можна продовжити і дорожчими моделями. Найчастіше купити бутси для футболу Adidas такого виду дозволяють професійні гравці. Таке взуття можна дізнатися під назвою «гібриди». Вони мають не тільки суцільнометалеві, а й особливі пластикові шипи. В основному компанії-виробники пропонують свою продукцію з метою тесту та реклами багатьом найвідомішим світовим футболістам, які з успіхом використовують їх у найгарячіших футбольних баталіях.

Як купити футбольні бутси Adidas у Києві недорого
Щоб придбати якісну модель бутс Адідас і не переплатити, потрібно знати кілька секретів. По-перше, потрібно купувати футбольне взуття у міжсезоння, коли всі чекають на надходження нових колекцій. При цьому якість попередніх моделей залишається на найвищому рівні.

Якщо Ви хочете купити футбольні бутси Adidas не виходячи з дому, то для цього можна скористатися послугами інтернет-магазину. Найчастіше інтернет-майданчик має хороших фахівців, які допоможуть визначитися не лише з моделлю, а й з розміром бутс для футболу. При цьому, замовляючи доставку, завжди можна переконатися в якості взуття безпосередньо перед тим, як забрати посилку.