Купить футбольные бутсы Nike в Киеве дешево
0 UAH
0 тов.
Корзина

В корзине нет товаров

+38 068-150-53-70
+38 050-242-66-34
Категории
По цене
Цвет
Возрастная группа
Размер обуви

Бутси NIKE

Купити футбольні бутси Nike недорого
Давно відомо, що футбол – найпопулярніша командна спортивна гра, здатна згуртувати людей незалежно від соціального стану та віку. При цьому футбольні бутси Nike зарекомендували себе як чудове взуття, яке виготовляється з використанням інноваційних технологій. Компанія має власні лабораторії, які постійно проводять дослідження, постійно вдосконалюючи свої розробки, щоб покращити та зробити зручність пересування спортсменів максимальною незалежно від ігрової поверхні та погодних умов.

Постійне вдосконалення Найк дало можливість впровадити бічну систему шнурівки, що давно стали популярними, і використання композитних матеріалів. Бутси для футболу цього бренду мають особливий комфорт, що дозволяє гравцеві витримувати високі навантаження. При цьому вони мають чудові показники зчеплення та виключають будь-яке ковзання ноги. Варто відзначити, що футбольні бутси Nike - найбільш раціональний вибір як спортсменів-початківців або любителів активного відпочинку, так і професійних гравців.

Особливості вибору футбольних бутс Nike
Футбольне екіпірування у всьому світі умовно поділяється експертами на професійне та аматорське. При цьому взуття для занять футболом безпосередньо ділиться на те, що призначене для залів (футзали) та безпосередньо для гри на вулиці. Давайте докладно розглянемо характеристики та основні типи цих бутс:

SG – бутси, які виготовляються для складних ігор на м'яких поверхнях, зокрема ґрунтових полях або газонах після дощу. Як правило, вони оснащуються 6-8 шипами, довжина яких не перевищує 20 мм. Характерною їх особливістю є металеві наконечники, тому такі футбольні бутси Nike найчастіше використовуються більшістю воротарів та захисниками.
FG – бутси для футболу такого виду є універсальними і мають 12-14 шипів. Стандартно такі моделі мають 4 шипи в задній частині підошви та 9 шипів на передній її частині. Вони дають можливість грати на найпоширеніших видах футбольних поверхонь, у тому числі їх штучних аналогах.
HG є практично ідентичними з категорією FG, але можуть також використовуватися для ігор на важких і в'язких полях. При цьому 13 шипів, якими оснащена їхня підошва, добре показують себе при зчепленні з більш жорсткими поверхнями ігрових поверхонь.
Цей список не включає досить дорогі бутси Nike SG Pro, які відносяться до категорії професійних і часто називаються гібридами. Їхня підошва оснащена не як металевими, так і пластиковими шипами, виготовленими з інноваційного складу. Варто зазначити, що першим професійним футболістом, якому дозволили купити бутси Nike цього виду, був Кріштіан Роналду. Після цього компанія випустила цілу серію таких шипування, що включає знамениті моделі CTR 360, Mercurial і, звичайно ж, Total90.

Як вибрати та купити футбольні бутси Nike

Якщо Вам не хочеться після закінчення активної фази тренувань у міжсезоння сидіти без діла або Ви захоплюєтеся міні-футболом, то спеціальні футзальні бутси Найк будуть просто необхідні. Взуття такого виду поділяється на 2 основні види: FS(Futsal) та IC(Indoor). Всім бажаючим купити індор потрібно знати, що вони є пристосованим для гри на паркеті варіантом класичних футбольних бутс Nike з жорсткою колодкою. При цьому взуття, що має маркування FS, зазвичай використовується любителями міні-футболу, оскільки вони дуже зручні для непрофесійних гравців, які не звикли до класичних моделей бутс. Верх таких футзалок найчастіше виготовляється із синтетики чи шкіри, які форма більше нагадує бігові кеди з посиленими п'ятою і носком.