Купить детские футбольные бутсы Nike в Киеве дешево
0 UAH
0 тов.
Корзина

В корзине нет товаров

+38 068-150-53-70
+38 050-242-66-34
Категории
По цене
Цвет
Возрастная группа
Размер обуви

Дитячі бутси Nike

Дитячі футбольні бутси Nike
Не секрет, що в наш час технологій залучити дитину до занять спортом або до активних видів відпочинку – досить непросте завдання. Тому, якщо Ви побачили, що Ваше чадо почало цікавитись футболом, виходити грати у двір із друзями пограти у м'яч, то його прагнення однозначно потрібно заохотити. Купуйте йому дитячі футбольні бутси Nike, спортивну форму улюбленого гравця або іншу спортивну атрибутику, і він неодмінно зацікавиться ще більше.

Як визначити, які бутси для футболу потрібні Вашій дитині
Перед тим, як купувати дітям футбольне взуття, потрібно дізнатися, наскільки часто він грає і що найважливіше, який стан ігрового поля, щоб підібрати найбільш підходящі бутси. У світі існує кілька основних маркувань для взуття футболістів, з якими ми допоможемо розібратися.

SG(Soft Ground) – футбольні бутси Nike такого типу найчастіше використовуються професійними гравцями під час офіційних матчів. Вони мають 6-8 пропорційно розташованих шипів, оснащених спеціальними металевими наконечниками і призначені для хороших трав'яних газонів або ігор під час дощу. Варто відзначити, що бутси такого виду - улюблене взуття всіх захисників та воротарів. Але за футбольними правилами носіння цих футбольних бутс дозволено дітям лише з 15 років, тому що у більш ранньому віці їх часте використання може призвести до плоскостопості.
FG(Firm Ground) – якщо Ви хочете купити класичні дитячі бутси Nike, такий варіант буде ідеальним. Вони мають 12-13 класично розташовані шипи і підходять не тільки для трав'яних газонів, але і для складних або штучних поверхонь.
HG(Hard Ground) – трохи відрізняються від FG формою шипів, тому розраховані переважно на тверді чи складні трав'яні покриття.
MG (Multi Ground) – прекрасні дитячі намисто для футболу Nike, тому що мають до 24 дрібних гумових шипів, на яких досить хороше зчеплення з газоном, але за рахунок їхньої кількості виходить чудове балансування гравця. Це дуже важливо для дітей, які тільки розпочинають свою футбольну кар'єру та інтенсивно тренуються.
Як купити дитячі футбольні бутси Nike і не помилитися
Перше, що потрібно враховувати при покупці футбольних бутс для дітей – це їхня забарвлення. Якщо Ви хочете зробити своєму чаду незабутній подарунок, то спочатку краще порадитися з ним, яке саме спортивне взуття він хоче. Найчастіше діти добре знаються на таких речах і готові відразу назвати не тільки забарвлення, а й модель бутс, що сподобалися. При цьому такий підхід позбавить проблем, які можуть виникнути, якщо забарвлення взуття не сподобається дитині, адже для нього це дуже важливо.

Щодо моделі бутс, то, звичайно ж, найкращим буде та, в якій грає його улюблений футболіст. Але якщо Ви хочете купити футбольні бутси Nike для дітей недорого, обов'язково дізнайтеся, на якому полі вони найбільше грають. Якщо дитина ходить у секцію, то можна порадитись із цього приводу з тренером. Він точно підкаже, які бутси потрібні Вашому чаду. Якщо ж Ви все ж таки утруднюєтеся в покупці, просто запитайте у своїх дітей про їх переваги або купіть універсальні футбольні бутси. У цьому випадку Ви точно не помилитеся.

Матеріал дитячих бутсів для футболу не настільки важливий, як для дорослих моделей. Звичайно ж, хочеться купити якісну модель, але навіть якщо Ви помилилися і замість телячої шкіри купили спортивне взуття зі шкірозамінника, не варто засмучуватися. У більшості випадків нога Вашої дитини виросте швидше, ніж вона встигне порвати свої бутси навіть при найінтенсивніших тренуваннях.