Футбольные сороконожки Adidas
0 UAH
0 тов.
Корзина

В корзине нет товаров

+38 068-150-53-70
+38 050-242-66-34
Категории
По цене
Цвет
Возрастная группа
Размер обуви

Футбольні сороконіжки Adidas

Футбольні сороконіжки Adidas

Однією з характерних відмінностей футбольних сороконіжок Adidas є їхня особлива будова підошви. На відміну від футзалок, які не мають шипів і оснащені характерним внутрішнім протектором, футбольні сороконіжки Адідас мають велику кількість шипів, які розташовуються певним чином залежно від стилю гри та позиції гравця на полі, створюючи певний малюнок. Варто відзначити, що взуття для футзалу при цьому не використовується в іграх на вулиці, що можна зрозуміти навіть за назвою. При цьому сороконіжки можуть служити як взуття для тренувань на покриттях, які спеціально не підготовлені для цього.
Характерна перевага сороконіжок Adidas – наявність великої кількості дрібних гумових шипів, які виготовляються зі спеціальних складів, даючи можливість нозі амортизувати, а також чудово зчіплюватись з м'якими та досить пухкими поверхнями, які не призначені для футбольних ігор та тренувань.
При виготовленні класичних моделей сороконіжок компанія Адідас часто використовує шкіру кенгуру. Багато професійних гравців вибирають для себе саме таке взуття, ґрунтуючись на його приголомшливих властивостях.
Якщо Ви хочете якісно і без травм грати на будь-яких типах поверхні, то найкращим варіантом буде купити сороконіжки Adidas недорого, виготовлені з телячої шкіри. Вона має хороші вологозахисні характеристики, стійка до ударів і, що найважливіше, трохи тягнеться в процесі гри, що дозволяє футбольному взуттю повторити індивідуальну геометрію ноги.
Матеріал, який найчастіше використовується у виробництві бюджетних моделей сороконіжок, – штучна шкіра. Технології не стоять на місці, і новітні розробки Adidas дають можливість створювати чудові моделі сороконіжок зі штучних матеріалів, які можуть не тільки «дихати», але й чудово справлятися з найскладнішими завданнями.
В інтернет-магазині GRAI STORE є великий асортимент якісного взуття від виробника. На сайті знайдуться моделі для дорослих та дітей на будь-який смак.